Grupa Aptek Prima (GAP) jest dużą, polską siecią aptek, utworzoną przez niezależnych przedsiębiorców w 2006 roku. Rozpoczynaliśmy od otwarcia trzech aptek w Wielkopolsce i jednej na Dolnym Śląsku. Obecnie w ramach GAP działa ponad 150 aptek zlokalizowanych w 14 województwach. Znajdujemy się w pierwszej piątce sieci aptecznych pod względem ilości aptek w sieci według Rankingu IMS POLSKA. W pierwszym kwartale 2016 roku zatrudnialiśmy ponad 750 osób, a miesięcznie do naszych aptek trafia ponad 600 tys. pacjentów.

Zespół specjalistów GAP na bieżąco analizuje sytuację na rynku farmaceutycznym. Doradzamy właścicielom aptek oraz pomagamy wdrożyć sprawdzone rozwiązania biznesowe, które wzmacniają pozycję aptek na rynku. Oferujemy możliwość dobrowolnego przystąpienia do programu franczyzowego lub grupy zakupowej.

Wraz z rozwojem sieci osiągamy coraz lepsze wyniki finansowe, co przekłada się na wzrost zysków poszczególnych przedsiębiorców w GAP. Naszymi Klientami są świadomi zmian właściciele aptek, którzy chcą poprawić swoją sytuację na rynku korzystając ze wsparcia stabilnego i doświadczonego partnera biznesowego.

 

Szanowni Państwo,

jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w ramach sieci Grupy Aptek Prima, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
W tym celu należy wypełnić formularz po prawej stronie.
W formularzu mają Państwo możliwość wyboru tematu korespondencji oraz przesyłania załączników (np. CV).
Szanując Państwa i własny czas uprzejmie prosimy o zwięzłe informacje.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania na wybrane wiadomości.

Pozdrawiamy
Zespół GAP

Wypełnij formularz kontaktowy
Załącz plik