bg7

Jeżeli posiadasz własną aptekę, skorzystaj z naszego doświadczenia, zbuduj zaufanie wśród pacjentów, poprawiaj jakość pracy i zwiększaj obroty. Jeżeli chcesz otworzyć własna aptekę, nie eksperymentuj. Wybierz gotowe rozwiązanie. Jako solidny partner pomożemy w szybkim starcie i dynamicznym rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu z kierownikami regionalnymi Grupy Aptek Prima już na etapie myślenia o franczyzie. Kierownicy przyjadą do Państwa na spotkanie, aby omówić najważniejsze kwestie i zaproponować najkorzystniejszą ofertę współpracy w ramach sieci. Przeprowadzimy też audyt, szkolenie personelu i wizualizację apteki. To wszystko jest niezbędne do uruchomienia Apteki Prima.

Zapewnimy poczucie bezpieczeństwa i stałe wsparcie kierowników regionalnych na wszystkich etapach współpracy. Specjaliści udostępnią skuteczne, wypracowane przez nas rozwiązania i narzędzia, które poprawią rentowność apteki. Będą korzystali Państwo z platformy zakupowej – rabatydlaaptek.pl, która daje dostęp do aktualnych ofert rabatowych, widoczność magazynu oraz ilości sprzedaży za wybrany okres i możliwość kontroli realizacji zamówień. Dostarczać będziemy Państwu gotowe materiały promocyjne, w tym: katalogi produktowe, akcje informacyjne i gadżety.

O czym należy pamiętać?
Przygotowania do otwarcia apteki, spełnienie formalności i wymogów zajmują nam około 6 tygodni od momentu przygotowania lokalu. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia minimalna powierzchnia apteki wynosi ok. 100 m2. Idealny lokal przeznaczony na aptekę ogólnodostępną powinien mieć około 120 m2. Zgodnie z przepisami apteka ogólnodostępna może być usytuowana w obiekcie o innym przeznaczeniu, pod warunkiem wydzielenia od innych lokali obiektu i innej działalności lub może stanowić odrębny budynek.

Przy wyborze lokalizacji dla apteki należy wziąć pod uwagę: możliwości techniczne lokalu, natężenie ruchu wokół lokalizacji oraz szlaki komunikacyjne, najbliższą konkurencję, bliskość obiektów medyczny (przychodnie, szpitale, gabinety lekarskie), parking dla potencjalnych pacjentów, bliskie usytuowanie operatora handlowego.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz lub bezpośrednio z kierownikami regionów ds.
franczyzy, którzy pozostają do Państwa dyspozycji:

Łukasz Pulcer, region północno – zachodni
e-mail: lukasz.pulcer@aptekiprima.pl
tel.: 797 709 223

Piotr Szymański, region północno – wschodni
e-mail: piotr.szymanski@aptekiprima.pl
tel.: 516 185 069

Marcin Nadler, region południowy
e-mail: marcin.nadler@aptekiprima.pl
tel.: 797 709 226

Szanowni Państwo,

jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w ramach sieci Grupy Aptek Prima, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
W tym celu należy wypełnić formularz po prawej stronie.
W formularzu mają Państwo możliwość wyboru tematu korespondencji oraz przesyłania załączników (np. CV).
Szanując Państwa i własny czas uprzejmie prosimy o zwięzłe informacje.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania na wybrane wiadomości.

Pozdrawiamy
Zespół GAP

Wypełnij formularz kontaktowy
Załącz plik